Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
3815 hodnocení
5
3697x
4
80x
3
10x
2
5x
1
23x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
RH
Radim Hladiš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.04.2025
Vše ok, doporučuji
J
Jana
(Administrátor)
22.04.2025
Radime, těší nás, že jste s námi spokojen.
vše ok
Děkujeme za nákup.
MP
Monika Preibisch
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.04.2025
Dodání rychlé. Vše v pořádku.
J
Jana
(Administrátor)
22.04.2025
Moniko, jsme rádi, že vše proběhlo dle Vašich představ.
Rychlost
Děkujeme za nákup.
JB
Jiří Barcal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.04.2025
Naprostá spokojenost. Objednávka byla doručena rychle a v pořádku.
J
Jana
(Administrátor)
22.04.2025
Jirko, děkujeme za Váš nákup.
MS
Marie Seidlicova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.04.2025
Doporučuji!
J
Jana
(Administrátor)
22.04.2025
Děkujeme za doporučení. :)
ok v krásném balení
Těší nás Vaše pochvala.
JJ
Jiří Jindra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.04.2025
Nakupuji zde pravidelně a jsem se službami velice spokojen.
J
Jana
(Administrátor)
22.04.2025
Jirko, opět děkujeme za Váš nákup a těšíme se na příště. .)
+ Rychlost dodání
+ Skvělé zboží
Nakoupila jsem prvně a zřejmě ne naposledy. Zboží bylo velmi dobře zabaleno a hlavně v nabídce byla někde i možnost vybrat si menší balení, když si chce člověk jen něco vyzkoušet.
Milá Dito, moc Vám děkujeme za tak krásnou a upřímnou recenzi. Moc jste nás potěšila. Opravdu nás těší, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Budeme se těšit na další objednávku. :)
Super
Děkujeme za hodnocení.
DF
Dita Filipová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.04.2025
Skvělá komunikace, zboží dobře zabaleno.
J
Jana
(Administrátor)
22.04.2025
Milá Dito, těší nás, že jste byla s nákupem na našem eshopu spokojená. Budeme se těšit opět někdy příště. :)
LV
Ludmila Vavříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.04.2025
Ano,jsem,velmi spokojená!
J
Jana
(Administrátor)
22.04.2025
Ludmilo, těší nás, že jste s námi spokojená. :)
Ok
Ludmilo, děkujeme za nákup.
+ rychléé jednání a doručení
+ nic
Těší nás, že jste s námi spokojení.
+ Rychlé dodání
Děkujeme za nákup.
Opakovaný nákup, velká spokojenost.
Helenko, těší nás, že se k nám s oblibou vracíte.
LK
Ladislav Křížek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.04.2025
Super servis vše ok a hlavně kvalitní
J
Jana
(Administrátor)
4.04.2025
Ladislave, děkujeme za krásné hodnocení Vašeho nákupu. Budeme se těšit zase někdy příště. :)
JM
Jan Matúš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.04.2025
Vše OK
J
Jana
(Administrátor)
4.04.2025
Honzo, těší nás, že vše bylo v pořádku.
JŠ
Jana Šimková
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
31.03.2025
Spokojená bohužel nejsem . Platba za objednané zboží byla doručena 19/3/2025. Balíček byl uložen v balikovne 28/3/2025. Balíček jsem si nepřevzala z důvodu protečení tekutých pochutin. Ach jo, teď budu čekat, zda mi vrátí peníze. Takže za mně tento shop ne.
P
Pavel
(Administrátor)
31.03.2025
Vážená paní Šimková,
děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, ačkoliv nás mrzí situace, která nastala. Dovolte mi reagovat na zmíněné body:
Po zjištění problému s proteklým balíčkem jsme Vám obratem nabídli dvě řešení - vrácení peněz nebo zaslání nového zboží. I když jste na tuto nabídku nereagovala, ihned po zveřejnění Vaší recenze jsme Vás telefonicky kontaktovali a domluvili se na vrácení platby.
Jak bylo vysvětleno během našeho telefonického hovoru, k vrácení peněz dojde po standardním potvrzení poškození zásilky dopravcem, což je běžný postup. Celou situaci aktivně řešíme a o výsledku Vás budeme informovat.
Omlouváme se za nepříjemnosti a ujišťujeme Vás, že děláme vše pro rychlé a uspokojivé vyřešení této situace.
MT
Michal Takács
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.03.2025
Super
J
Jana
(Administrátor)
4.04.2025
Děkujeme za Váš nákup, Michale.
