Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček. 4090 hodnocení
5
3966x
4
83x
3
10x
2
5x
1
26x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

IP Avatar autora Iva Protivová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.02.2024
Spokojen
J Avatar autora Jana (Administrátor) 9.02.2024
Děkujeme za nákup.
KE Avatar autora Kamila Elkobrosy Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.01.2024
👍
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Děkujeme za objednávku.
JF Avatar autora Jana Fretzerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.01.2024
Rychlé dodání,spokojenost se zbožím.
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Jani děkujeme, jsme rádi, že jste byla spokojená.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 30.01.2024
Rychlé vyřízení a dodání objednávky.
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme, snažíme se expedovat objednávky jak to jen jde. :)
MK Avatar autora Marie Kutová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.01.2024
Široký výběr produktů, bleskové dodání. Není co vytknout.
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Maruško, děkujeme za objednávku. Těší nás, že jste byla se vším spokojená. Budeme se těšit na další nákup.
JS Avatar autora Jiří Slanina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.01.2024
Za mne super, zboží v dobré cenové relaci a kvalitní.
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Jiří, děkujeme za objednávku. Těší nás, že jste s kvalitou zboží spokojen. Snažíme se vybírat z toho nejlepšího sortimentu.
LP Avatar autora Lucie Perlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.01.2024
👍
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Děkujeme za Váš nákup.
LH Avatar autora Ladislav Havránek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.01.2024
ano
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Děkujeme za objednávku.
MH Avatar autora Miroslav Hrazdil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.01.2024
Rychlost dodání.
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Děkujeme za Váš nákup.
ML Avatar autora Marie Laubová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.01.2024
Super rychlost. Jsem spokojená, ještě kdyby tak byly v nabídce: soju, fish cake a fermentované malé krevetky, bylo by vše dokonalé.🙂
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Milá Maruško, děkujeme za recenzi. Moc nás potěšila :) Snažíme se výběr sortimentu rozšiřovat, jak jen to jde. :)
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.01.2024
+ kvalitní zboží, rychlé dodání

Avatar autora (Administrátor)
Děkujme za nákup.
V Avatar autora Václav Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.01.2024
Rychlost dodání
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Jsme rádiu, že jste byl s dodáním spokojen, Václave.
DV Avatar autora David Viskup Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.01.2024
:-)
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Děkujeme za Váš nákup.
MM Avatar autora Martina Macková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.01.2024
Spokojenost 👍
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Marti, děkujeme za hodnocení.
ZT Avatar autora Zdeněk Tichota Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.01.2024
skvělá komunikace, rychlé dodání
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Děkujeme za recenzi, Zdeňku.
MM Avatar autora Milan Meduna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.01.2024
Velice
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Děkujeme za Váš nákup.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.01.2024
Spokojen, jako vždy
Avatar autora (Administrátor)
Děkujeme a budeme se těšit na další objednávku.
MS Avatar autora Miluška Stiborková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.01.2024
Jsem velmi spokojena, a to pro kvalitní komunikaci, spolehlivost s rychlost dodání . A samozřejmě pro kvalitu zboží. A to ne jednorázově, ale opakovaně, při každém nákupu
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Milá Miluško, děkujeme za krásné hodnocení, moc nás potěšilo. Stálých zákazníků si velice vážíme a máme vždy radost, když se k nám vracejí. :) I s Vámi se budeme těšit opět na další objednávku.
FT Avatar autora František Tejral Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.01.2024
Ok
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Děkujeme za Váš nákup.
Avatar autora Oldřich Škrabana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.01.2024
rychlé dodání, vstřícnost
J Avatar autora Jana (Administrátor) 30.01.2024
Děkujeme za hodnocení, Oldřichu.

Ovládací prvky výpisu

4108 položek celkem